"> Osman Yıldız, Başarıyı Nasıl Elde Etti? | Osman Yıldız
Osman Yıldız

Hoş Geldin BenOsman YILDIZ

My new music on all digital platforms

Hakkımda

Osman Yıldız, Başarıyı Nasıl Elde Etti?

Osman Yıldız, Başarıyı Nasıl Elde Etti?

Osman Yıldız, Başarıyı Nasıl Elde Etti?

Fotoğrafı sadece bir kare olarak görmemek lazım. Modelin ne giydiği kadar ne hissettiği de önemlidir. Sadece modeli değil, onun içinde bulunduğu duygu dünyasını da yansıtabildiğiniz ölçüde başarılısınız. Ben modellere kurduğum bağ ve mesleğe olan aşkım sayesinde bu yere geldim” diyen Osman Yıldız, fotoğrafçılığı asla bir meslek olarak görmüyor.

Fotoğrafı sevmek, eğitimler almak, modelleri tanımak, modellerin duygu dünyasını bilmek ve yeterli zaman ayırmak gibi kavramları kendisine toplayan genç moda fotoğrafçısı, enerjisini hiç kaybetmiyor. Çekmekten ve denemekten geri durmayan Osman Yıldız, sosyal hayatında da çekimden uzaklaşmıyor. Temas ettiği her yerde bir kare yakalamaya özen gösteren sanatçı, hayallerini karelere başarıyla yansıtıyor.

“Sayısız çekime rağmen ilk heyecanımı kaybetmiyorum. 11 yaşında iken çektiğim ilk fotoğrafta ne hissetti isem şimdi de aynısını hissediyorum. Popüler moda fotoğrafçılarını yakından takip ediyorum. Dramatik, ikonik, naif, duygusal, teatral ve cesur fotoğraflardan ilham alıyorum. Ofisimi de evimi de benim ilhamı mı açacak şekilde tasarlıyorum” diyen Osman Yıldız, fotoğrafçılığı yaşamının önemli bir parçası olarak görüyor.

osman yıldız[/sociallocker]