"> Yılın En iyi Moda Fotografcı Ödülü | Osman Yıldız
Osman Yıldız

Hoş Geldin BenOsman YILDIZ

My new music on all digital platforms

Hakkımda
adam

Osman Yıldız, Yılın En İyi Moda Fotoğrafçısı Seçildi
Moda ve sanat dünyasının en prestijli organizasyonları arasında gösterilen “Türkiye’nin İncileri Ödül Töreni” 1 Mart Pazar Günü Swissotel The Bosphorus’da gerçekleştirildi. Ödül törenine, “Yılın En İyi Moda Fotoğrafçısı” ödülünü alan Osman Yıldız damga vurdu.
Tuğçe Sarıkaya ve Gözde Coşkun’un organizatörlüğünü yaptığı ödül töreninde, sunuculuğu Emel Yıldırım ve Tolga Güleç üstlendi. Safiye Soyman, Yılmaz Morgül, Jülide Ateş, İvana Sert, Ebru Polat, Ece Gürsel ve Onur Büyüktopçu gibi renkli isimler katıldı. Gecenin en dikkat çekici ödüllerden birisi olan “Yılın En İyi Moda Fotoğrafçısı” ödülünü Osman Yıldız aldı.


Başarılı Fotoğrafçı Katılımcılara Teşekkür Etti
Plaketini almak üzere sahneye gelen başarılı fotoğrafçı, organizasyonu düzenleyenlere ve konuklara teşekkür etti. Ödül töreninden sonra sosyal medya hesaplarından tebrikleri kabul eden sanatçı, kendisin yalnız bırakmayan arkadaşlarını etiketleyerek “iyi ki varsınız” mesajını iletti.
Moda fotoğrafçılığı ödülüne aday gösterilen birçok duayen fotoğrafçı arasından ödülü kazanarak gurur verici bir başarı elde eden Osman Yıldız, özverili çalışması ve olağanüstü çekimleri ile bu ödülü hak ettiğini gösteriyordu.

Aynı törende “Yılın İdol Kadını” ödülünü alan Ivana Sert’in de moda fotoğrafçılığına devam eden Osman Yıldızı, adını Fox TV ve Show TV’de yaptığı çalışmalarla duyurmuştu. Birçok ulusal dergi için moda çekimi yapan Osman Yıldız, fotoğrafçılık dünyasının en etkili yetenekleri arasında gösteriliyor.

osman yıldız[/sociallocker]